WIOSENNE POTYCZKI SPORTOWE

W dniu 19 marca 2024 roku na sali sportowej w Dusznikach odbyły się Sportowe Potyczki Wiosenne, które zgromadziły wszystkie klasy Szkoły Podstawowej w Sędzinku. To wyjątkowe wydarzenie nie tylko przyniosło radość i aktywność fizyczną, ale również umożliwiło integrację uczniów oraz wspólną zabawę.

Rozpoczęliśmy od wspólnej rozgrzewki, która przygotowała uczestników do intensywnych działań. Następnie przeszliśmy do znanych gier i zabaw, które pomogły nam się dogrzać przed głównymi zadaniami. To był czas pełen śmiechu, radości i zdrowej rywalizacji.

Po krótkiej słodkiej przerwie, o którą zadbała Rada Rodziców, rozpoczęły się rywalizacje. Pierwsze w kolejności były wyścigi rzędów, które wzbudziły ogromne emocje i zaangażowanie wszystkich uczestników. Kolejnym zadaniem było Sportowe Bingo, które sprawiło wiele radości i dostarczyło niezapomnianych chwil. Na sam koniec każda z klas musiała utworzyć taniec, korzystając z wylosowanych wcześniej ośmiu ruchów.

Przerwę przed ostatnim zadaniem umiliły nam tancerki z koła tanecznego, które zaprezentowały swoje umiejętności.

Każda z klas zaprezentowała się na najwyższym dla nich poziomie, wkładając w taniec serce i zaangażowanie. Dzięki temu wydarzeniu wszyscy uczniowie sportowo wkroczyli w wiosnę.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować Radzie Rodziców, nauczycielom, wychowawcom oraz pracownikom szkoły za ogromną pomoc w organizacji Sportowych Potyczek Wiosennych. Ich zaangażowanie i wsparcie przyczyniły się do stworzenia wyjątkowego i niezapomnianego dnia dla wszystkich uczestników.

Razem uczyniliśmy Sportowe Potyczki Wiosenne niezapomnianym wydarzeniem, które z pewnością pozostanie w pamięci uczniów na długo!

Natalia Adamek