Rok szkolny 2020/2021

Szanowni  Rodzice.

Informacje dotyczące rozpoczęcia nowego roku szkolnego 2021/2022

przekażemy w ostatnim tygodniu sierpnia.

Zajęcia adaptacyjne dla dzieci, które po raz pierwszy przyjdą do oddziałów przedszkolnych odbędą sie w   dniu 31 sierpnia 2021 r.

( godzina  zostanie podana w  późniejszym terminie ).

Uroczyste  zakończenie  roku  szkolnego 2020 /2021  odbędzie  się  25 czerwca  2021 r. o godz. 8:30  na  sali  wiejskiej  w  Sędzinku .

Szanowni Państwo!

* Do wtorku 15 czerwca br. do godz. 15.00 można składać wnioski o stypendia lub nagrody za osiągnięcia sportowe.

* Do piątku 25 czerwca br. do godz. 15.00 można składać wnioski o Stypendium Wójta Gminy Duszniki.

Nagroda jest przyznawana uzdolnionym uczniom za wysokie osiągnięcia w nauce –wysoką średnią ocen lub   wysokie miejsca w olimpiadach i konkursach.

Szanowni  Rodzice!

Informacje  na temat  dyżuru  wakacyjnego  znajdą Państwo  w  zakładce

3,4 LATKI  oraz 5,6 LATKI.

Serdecznie  zapraszamy  rodziców  na zebranie on-line,

dnia 19 kwietnia 2021 r.  ( poniedziałek ) :

klasa II     godz. 18:00

klasa III    godz. 16:00

klasa IV   godz. 17:00

klasa VI  godz. 17:30

Szanowni Państwo!

Wiosenna  przerwa  świąteczna :

od 01 kwietnia 2021 r. do 06 kwietnia 2021 r.

UWAGA !!!

W  zakładce  DLA  RODZICÓW  w  punkcie

STYPENDIA   DLA  UZDOLNIONYCH  UCZNIÓW

znajdują  się  informacje  oraz pliki  do pobrania odnośnie  przyznawanych stypendiów.

U W A G A !!!

Szanowni  Rodzice

Zebrania  z  rodzicami  kl. II , III , IV , VI  odbędą  się  w  dniu  8 grudnia 2020 r. ( wtorek )

o godz. 16:00  kl. II i III ,

o godz. 17:00 kl. IV i VI.

Wychowawcy  spotkają  się  z  Państwem   online  na platformie  Ms Teams

( rodzice  bedą  mogli  uczestniczyć  w  zebraniu  za pośrednictwem  kont uczniów ).

Nauczyciele przedmiotowcy  po zakończonych  zebraniach  będą  oczekiwać  na Państwa

pytania poprzez  dziennik elektroniczny  Librus.

Zapraszamy   na  zebranie  z  rodzicami  w dniu 14.09.2020 r.

( poniedziałek )

godz. 16:00 - rodzice dzieci  z  oddziałów przedszkolnych

( duża  sala  wiejska );

godz. 17:00 - rodzice  uczniów

( klasa II - sala nr 1, klasa III - sala nr 5, klasa IV - sala nr 2,

klasa VI -sala nr 4 );

godz. 18:00 - Rada Rodziców  ( sala nr 2 ).

UWAGA !!!

Inauguracja  roku  szkolnego 2020 / 2021

odbędzie się 1 września 2020 r. (wtorek ) w kościele parafialnym  w  Sędzinach o godz. 9:00.

Po  mszy św. uroczyste  rozpoczęcie  roku  szkolnego  ( prosimy o  zachowanie zasad  bezpieczeństwa  zgodnie z  wytycznymi  MEN , MZ i GIS ).

Szanowni Państwo,

informuję ,że zebrania   z  rodzicami  dzieci  z  oddziałów przedszkolnych i uczniów odbędą się w  miesiącu  wrześniu.

Przypominam, że  uczniowie otrzymują  podręczniki   i  ćwiczenia w  szkole. Kupujecie Państwo podręcznik do religii i języka niemieckiego zgodnie z wykazem  podręczników  w zakładce : podręczniki 2020 / 2021.

Wyprawka przedszkolaka  znajduje  się  w  zakładce :  dzieci 5,6 letnie oraz dzieci 3,4 letnie.

dyrektor  SP  R. Nizio

Szanowni  Rodzice!

Informacje  na temat  dyżuru  wakacyjnego  znajdą Państwo  w  zakładce

3,4 LATKI  oraz 5,6 LATKI.