#SPRZĄTAMY DLA POLSKI

Każda okazja jest dobra, aby dbać o nasze środowisko. Nie ma jednak lepszej okazji niż Międzynarodowy Dzień Ziemi. Z tej okazji przygotowano ogólnopolską inicjatywę "Sprzątamy Dla Polski", której celem jest wspólne, międzypokoleniowe i zorganizowane oczyszczanie terenów zielonych ze śmieci.  Przedsięwzięcie zorganizowało Stowarzyszenie „Dla Polski”. Jest to już 3. odsłona tej cyklicznej akcji - w tym roku objęta została ona honorowym Patronatem  Prezesa Rady Ministrów.

22 kwietnia klasa III wraz z wychowawcą odpowiednio ubrana i przygotowana wybrała się w najbliższe otoczenie szkoły, aby uprzątnąć choć kawałek naszej planety. Zebraliśmy 10 worków. Brawa dla wszystkich za zaangażowanie.

Renata Sobczyk