PIKNIK RODZINNY

Międzynarodowy Dzień Rodziny to święto dla nas wszystkich. To rodziny są najważniejszą jednostką społeczną, to w nich wychowują się dzieci, które są przyszłością lokalnej społeczności i całego narodu.

W Sędzinku klasy młodsze wraz z wychowawczyniami zaprosiły Rodziców na polanę „Czarnego Bociana” w Dusznikach na Piknik rodzinny. Dzieci zaprezentowały się w tańcu i piosence oraz wręczyły swoim ukochanym Rodzicom własnoręcznie wykonane prezenty. Nie zabrakło również słodkiego poczęstunku przygotowanego przez mamy, a także rozpalonego ogniska, przy którym można było upiec sobie kiełbaskę.

Niespodzianką oraz wielką atrakcją okazały się przejażdżki bryczką. Dzieci zaprzyjaźniły się nawet z koniem o imieniu „Misiek”.

Celem imprezy była zarówno integracja rodzin jak i wzmocnienie więzi rodzinnych poprzez wspólne spędzenie czasu wolnego.

Wszystkim Mamom, wszystkim Tatom składamy najserdeczniejsze życzenia.

„Kochana Mamo, Kochany Tato,

dzisiaj dziękować chcemy Wam za to,

że nas kochacie, że o nas dbacie

i wszystkie psoty nam wybaczacie.”

Renata Sobczyk