CAŁA ŁĄKA DLA MAMY I TATY

Maj to życie, maj to kwiatki

Maj to także Święto Matki.

Maj w uczucia jest bogaty,

Bo się zbliża Święto Taty.

Mama i Tata to wielkie słowa, które są synonimem miłości, dobra, ciepła rodzinnego i szczęścia. Mama i Tata to pierwsze słowa każdego dziecka. Dla małego człowieka rodzice, to najważniejsze osoby w jego życiu. Należy więc dbać, troszczyć się i pielęgnować więź między dzieckiem, a rodzicami. Dlatego w naszym przedszkolu w dniu 27 maja br. została przygotowana uroczystość z okazji ich święta. Dzieci w pięknych strojach zaprezentowały bogaty program artystyczny. Swój występ zaczęły maluchy i powitały rodziców wierszami, piosenką „Mamo, tato” oraz tańcem oraz złożyły życzenia kochanym rodzicom.

Grupa starsza również zaprezentowała się w bogatym programie artystycznym przedstawiając się w wierszu, piosenkach oraz tańcach. Zostały złożone również życzenia rodzicom. Podczas wręczania upominków całusom i uściskom nie było końca.

Po prezentacji słowno- muzycznej wszyscy zasiedli do słodkiego poczęstunku. Atmosfera tej uroczystości była podniosła i niezwykle rodzinna.

Edyta Rosiak