ATRAKCJE TURYSTYCZNE MORZA ŚRÓDZIEMNEGO

Wakacje tuż tuż…Tymczasem uczniowie klasy V podczas ostatniej lekcji geografii wybrali się na wakacje nad basen Morza Śródziemnego.

Pogoda dopisywała, humory oczywiście też, plan wycieczki bardzo napięty i bogaty w najróżniejsze atrakcje, walizki spakowane i w drogę… Odwiedzamy Francję, Hiszpanię, Grecję, Włochy. Poznajemy tradycje i zwyczaje, miejscowe potrawy, tańce i niezwykłe zabytki. Uczestniczymy w La Tomatina czyli tradycyjnym  Święcie Pomidora, tańczymy flamenco, jemy przepyszną pizzę i tagliatellę. W Wenecji płyniemy kanałami, a w Paryżu wspinamy się na wieżę Eiffla, zwiedzamy też lazurowe wybrzeże, Pompeje, Toskanię, Koloseum i Katedrę Notre - Dame. Cóż za niezwykła podróż. Jeśli chcecie uczestniczyć w naszej niezwykłej wyprawie, zapraszamy do galerii. Udanego zwiedzania.

Agnieszka Pempera wraz z uczniami klasy V