PIKNIK KLASY IV

22 czerwca uczniowie klasy 4 z wychowawczynią zaplanowali wspólne wyjście poza teren szkoły. Najpierw wybrali się do pobliskiego sklepu na lody ( były pyszne J))), a potem, na placu obok sali wiejskiej w Sędzinku, urządzili klasowy piknik. Pogoda i humory dopisywały, więc zabawa była przednia. Uczniowie wspólnie grali w piłkę, bawili się na macie edukacyjnej testując gibkość swojego ciała, rzucali do celu, grali w badmintona, także z panią Kasią, rozegrali turniej warcabów, korzystali z placu zabaw. Najwięcej emocji wywołała gra towarzyska 5 SEKUND i wygibasy na macie. Nie byłoby pikniku bez smakołyków! Tych nie brakowało, bo jak zwykle wszyscy byli w nie zaopatrzeni i dzielili się z innymi tym , co przynieśli z domu. Po poczęstunku niektórzy chcieli odpocząć na przyniesionych kocach piknikowych, ale szybko schowali się w cieniu, bo słońce grzało niemiłosiernie. Dzieciom tak spodobał się pobyt na świeżym powietrzu, że lekcja religii odbyła się także w warunkach plenerowych. Po posprzątaniu altanki i pożegnaniu, uczniowie rozeszli się do domów, a w pamięci nas wszystkich zostanie kolejna cenna lekcja integracji uczniów klasy czwartej.

UDANYCH WAKACJI!!!

Katarzyna  Bartos