ZBIÓRKA NA OFIARY TRZĘSIENIA ZIEMI W TURCJI I SYRII

W lutym doszło do trzęsienia ziemi, którego epicentrum znajdowało się w Turcji, przy granicy z Syrią. Największe zniszczenia odnotowano w Turcji i Syrii, natomiast wstrząsy odczuli także mieszkańcy Libanu, Iraku i Cypru. Ofiarom katastrofy pomoc niesie Caritas Polska.

Samorząd Uczniowski, chcąc pomóc ofiarom tego strasznego wydarzenia przeprowadził zbiórkę pieniędzy w naszej szkole. Jak zawsze znalazło się wiele osób, które nie potrafią przejść obojętnie wobec krzywdy innych i chętnie wsparli naszą zbiórkę

Zebraliśmy 205 zł. Wszystkie pieniążki zostały przekazane na konto Caritas Polska.

Caritas Polska przekaże środki na pomoc ofiarom katastrofy w Turcji i w Syrii. Pomoc będzie niesiona we współpracy z lokalnymi partnerami kościelnymi i siostrzanymi organizacjami sieci Caritas.

Bardzo dziękuję wszystkim, którzy wsparli naszą zbiórkę i okazali swoje dobre serce.

Agnieszka Pempera