OGNISKO MŁODZIEŻOWEJ RADY GMINY

Kto nie lubi piątkowego popołudnia? Myślę, że wszyscy zgodzą się z tym, że jest to doskonała pora na spotkania w gronie znajomych i przyjaciół. Jeśli jest to jeszcze mile spędzony czas przy wspaniałym ognisku, wtedy czas ten spędza się jeszcze przyjemniej.

W ostatni piątek ( 21 kwietnia) członkowie Młodzieżowej Rady Gminy Duszniki wraz z opiekunami spotkali się w godzinach popołudniowych na Polanie “ Czarny Bocian”. Była to doskonała okazja do zacieśnienia znajomości i integracji połączona z zabawą. Młodzież zainicjowała zabawę w chowanego, która została poprzedzona spacerem po lesie. Po zabawie, gdy wszyscy zgłodnieli nastąpiło wspólne pieczenie kiełbasek i pianek w rozpalonym przez nas wcześniej ognisku. Rozmów i żartów było co niemiara.

Wszyscy doskonale się bawili i jak zgodnie stwierdzili, trzeba takie spotkanie przy ognisku powtórzyć.

Agnieszka Pempera