PĄCZKOWO - CZYLI TŁUSTY CZWARTEK W SP

“Powiedział Bartek, że dziś tłusty czwartek, a Bartkowa uwierzyła,

dobrych pączków nasmażyła”

Dziś wyjątkowy dzień. Dzień szczególnie lubiany przez wszystkich łasuchów, czyli Tłusty Czwartek. Jest to dzień zapowiadający ostatni tydzień karnawału. Tego dnia wszyscy objadamy się tradycyjnymi, przepysznymi pączkami. Również w szkole nie zaszkodzi pysznego pączka skosztować. Jest to wręcz wskazane podczas trudów nauki, ponieważ jak wszyscy doskonale wiemy tego dnia pączki poprawiają humor, dodają sił i energii, a przy tym tylko tego dnia nie zawierają żadnych zbędnych kalorii:)))  Jest to fakt ogólnie znany, zjadajmy więc pączki z apetytem. Dlatego też, podobnie jak w roku ubiegłym Samorząd Uczniowski zadbał o dobre zdrowie i samopoczucie wszystkich uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły częstując wszystkich pysznymi, słodkimi pączkami.

Życzymy smacznego !!!

Agnieszka Pempera