WALENTYNKI TUŻ .... TUŻ ....

W Dniu Świętego Walentego

każdy uczuciem obdarowuje każdego.

Ja tobie ślę – 1000 buziaków,

100 wesołych pluszaków,

10 gwiazdek z nieba

i wszystkiego, czego Ci tylko potrzeba.

Już niedługo czekają nas Walentynki, czyli dzień wszystkich zakochanych…ale nie tylko. Jest to także dzień, podczas którego okazujemy szczególną sympatię wszystkim nam bliskim osobom. Jak każdego roku w szkole działa poczta Walentynkowa. Do specjalnej skrzynki ozdobionej serduszkami wrzucamy kartki z życzeniami dla tych, których szczególnie lubimy.

W związku z tym, że tego roku Walentynki wypadają w ferie zimowe, przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego już przed feriami rozdali Walentynkową pocztę. Od razu zrobiło się wszystkim cieplej na sercu.

Wszyscy uczniowie otrzymali także Walentynkowe, słodkie cukierki zakupione przez Samorząd Uczniowski.

Z okazji Walentynek życzę wszystkim duuuuuuużo miłości, radości i uśmiechu.

Agnieszka Pempera