POMOCE DYDAKTYCZNE OD RADY RODZICÓW

Podziękowania - Przedszkole nr 7 w Koninie

W minionym tygodniu, dzięki ogromnemu zaangażowaniu Rady Rodziców, otrzymaliśmy wspaniałe prezenty. Wcześniej uczniowie i nauczyciele mieli czas na to, by zastanowić się nad tym,    co poprawiłoby warunki pracy w szkole, przydałoby się na zajęcia języka polskiego, dodatkowe, wychowania fizycznego czy urozmaiciłoby  międzylekcyjne przerwy. I znowu Rodzice stanęli  na wysokości zadania i marzenia uczniów i pedagogów się spełniły. Otrzymaliśmy, zgodnie   z uczniowskimi preferencjami czytelniczymi, wiele wspaniałych książek, które od 23 kwietnia, kiedy to obchodzimy Światowy Dzień Książki, będą dostępne w naszej bibliotece. Na pewno ucieszą się także miłośnicy aktywnego spędzania czasu podczas przerw, gdyż Rodzice sprezentowali nam  kilkanaście piłek, hula hopów, zestawów do gry  w badmintona. Będzie można  tez  poskakać w gumę lub  na skakankach albo pograć w nowe gry planszowe i...przejrzeć się w pięknym lustrze.:)))

Drodzy Rodzice, dziękujemy Wam serdecznie, jesteście niezawodni!